preloader
Uruchomienie produkcji masowej w kilka miesięcy

Uruchomienie produkcji masowej w kilka miesięcy

GRAN-TECH, dzięki własnej, unikatowej technologii i wieloletniemu doświadczeniu, oferuje wyjątkową usługę w postaci uruchomienia produkcji nowych wyrobów w zaledwie kilka miesięcy.
Pozwala na to nowoczesne zapleczu techniczne i zespół doświadczonych pracowników produkcji i konstruktorów.

Produkcja masowa w kilka miesięcy
Produkty powstają ściśle wg specyfikacji dostarczonej przez klienta. GRAN-TECH dostosuje do niej infrastrukturę produkcyjną, oprzyrządowanie, a także dopasowuje proces logistyczny uwzględniający potrzeby i wymagania klienta.    
Program wdrożenia nowego produktu podzielony jest na kilka etapów: fazę przygotowania i wdrożenia technologii, fazę prototypowania oraz fazę produkcji seryjnej.

Od pomysłu do gotowego wyrobu

GRAN-TECH opracowuje też na zamówienie zupełnie nowe produkty. Poczynając od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prototypów i próby produkcyjne.

Firma współpracuje z doświadczonymi narzędziowniami i dysponuje szerokim zapleczem konstrukcyjnym. Umożliwia to szybkie wdrożenie nowego wzoru i budowę form.

Nowe produkty powstają w kompleksowym procesie w stałej komunikacji z klientem. Począwszy od wstępnego pomysłu, poprzez projekt z wizualizacją, dokumentację konstrukcyjną, wykonanie modelu 3D aż po powstanie form i produkcję gotowego wyrobu.

GRAN-TECH w skrócie: 

  • produkty firmy spełniają najwyższe europejskie normy rozporządzenia REACH i w zakresie dopuszczalnych zawartości wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA)
  • wyroby powstają z półproduktów uzyskanych w 100 proc. z recyklingu ogumienia
  • wdrożenie do produkcji następuje w ciągu kilku miesięcy.