preloader
GranTech_o nas

Innowacyjny polski recykler ogumienia

GRAN-TECH Sp. z o.o. Sp.k. jest polskim recyklerem odpadów gumowych i tworzyw sztucznych. Firma wytwarza produkty na bazie komponentów uzyskanych we własnym innowacyjnym procesie rycyklingu.

REDUCE, REUSE, RECYCLE

Doświadczenie i wszechstronność

GRAN-TECH to ponad 30 lat doświadczenia, doskonałe zaplecze techniczne i innowacyjne projekty, które pozwalają na wdrażanie nowatorskich wyrobów produkowanych na bazie nowoczesnej, własnej technologii. Firma działa zgodnie z międzynarodowymi i krajowymi normami, m.in. ISO 9001:2009, ISO 14001:2005 oraz ISO 45001:2018.
Produkowane przez firmę wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle, drogownictwie, budownictwie otwartym i zamkniętym, w tym w obiektach sportowo-rekreacyjnych, placach zabaw, boiskach i strzelnicach sportowych.
cechy_ikona

Wyjątkowe cechy

GRAN-TECH, dzięki własnej, unikatowej technologii i wieloletniemu doświadczeniu, potrafi uruchomić produkcję nowych wyrobów w zaledwie kilka miesięcy.
Więcej
team_icon

Doświadczony zespół

Firma dysponuje zespołem doświadczonych pracowników produkcji i konstruktorów, który opracowują od podstaw nowe produkty i urządzenia do recyklingu.
Więcej
Certificate_icon

Certyfikaty

GRAN-TECH prowadzi odzysk i produkcję nowych wyrobów w procesach zgodnych z wymagającymi certyfikatami dotyczącymi środowiska i zarządzania.
Więcej

Unikatowy pełny recykler

Własna, nowoczesna baza recyklingowa!
Różnorodne produkty recyklingu
Procesy zgodne z wymagającymi normami europejskimi
Produkcja nowych wyrobów na bazie materiałów z odzysku